Jak vybrat vlněný polštář?

Většina našich vlněných polštářů vypadá na pohled stejně jako ty s dutým vláknem, peřím či paměťovou pěnou uvnitř. Liší se ale náplní, která je z té nejlepší beskydské ovčí vlny vyčesané do nejjemnějšího rouna.

Abychom vám výběr polštářů zjednodušili, rozdělili jsme je do několika přehledných kategorií:

V každé kategorii najdete i nějaký atypický polštář jako například kojicí a těhotenské, vlněné válečky či podkovy, případně polštáře celovlněné — s povlakem z vlněného včesu. Všechny atypické výrobky dodáváme automaticky včetně povlaku, který můžete zakoupit i samostatně.

Vlna se jako přírodní materiál v polštáři časem trochu slehne o něco víc než duté vlákno, které je přeci jen vyrobeno z průmyslové umělé hmoty. Proto pokud máte rádi velké, měkké a objemné polštáře, zkuste jeden z našich velkých vlněných polštářů ve variantě Grunt či Premium, jejichž součástí je vyjímatelná vložka, kterou lze případně i doplnit. 

A konečně kromě polštářů vlněných vyrábíme v rámci doplňkového sortimentu také pohankové polštáře, které lze dokonce i nahřívat a dobře se tvarují pod hlavou. Jde o tradiční beskydský výrobek, který nemůže v našem sortimentu chybět.

DĚKUJEME, ŽE JSTE PŘELADILI NA NAŠI VLNU! ❤️

Pokud potřebujete poradit, můžete nám také zavolat na číslo 739 201 195 (pracovní dny 8–14:30 hod.).