Jaký je rozdíl mezi Besky Grunt a Premium?

Besky Grunt je naše klasická řada vlněných lůžkovin, kterou v naší manufaktuře vyrábíme a vylepšujeme už bezmála 30 let.

Besky Premium je naše luxusní řada vlněných přikrývek a polštářů, která je vyústěním několika let vývoje a úsilí o naprostou, nekompromisní dokonalost. Oproti řadě Grunt přináší tato vylepšení:

  • Velkorysá 5letá záruka.
  • Povrchovým materiálem je krémová 100% biobavlna nejvyšší kvality, jaká se dá vůbec sehnat. Látka je hustá a pevná, ale zároveň (malý zázrak) fantasticky prodyšná, splývavá, hebká a příjemná na dotek. Přikrývky mohou být díky ní tenčí a lehčí, aniž by ztrácely cokoli ze svých mimořádných vlastností.
  • V přikrývkách je pečlivě vyčesané a speciálně mykané vlněné rouno zbavené i těch nejmenších smítek, což ještě dále snižuje již takřka nulovou prašnost.
  • Vlněné rouno je v prémiových přikrývkách na rozdíl od řady Grunt uchyceno až ke krajům. Takto všitá vlna se ještě několik týdnů lehce smršťuje, proto Premium přikrývky vyrábíme s přesným nadměrkem, aby nakonec vyplnily vaše povlečení krásně od kraje ke kraji.
  • Neméně propracované a promyšlené jsou i polštáře Premium, opět z té nejlepší povrchové biobavlny naplněné výběrovou ovčí vlnou v podobě mykaného rouna či jemňounce načechraných drobounkých kudrlinek a kuliček.
  • Ke každému výrobku z řady Premium dostanete univerzální bavlněný obal s potiskem oveček, který můžete následně doma využít na sto způsobů.

DĚKUJEME, ŽE JSTE PŘELADILI NA NAŠI VLNU! ❤️

Pokud potřebujete poradit, můžete nám také zavolat na číslo 739 201 195 (pracovní dny 8–14:30 hod.).