Dobrá zpráva — Besky Premium je zpět!

???? Sláva! Vlněné přikrývky a polštáře Besky Premium, které vyrábíme v naší beskydské řemeslné manufaktuře z té nejlepší vlněné příze a biobavlny, si už zase můžete objednat v našem eshopu ????
 
Sl%C3%A1va%20%E2%80%94%20dostupn%C3%A9%20Besky%20Premium
 
Poslyšte jejich příběh:
 
Bylo nebylo, luxusní řadu Besky Premium jsme začali vyrábět v roce 2019 krátce po přejmenování naší manufaktury na Besky. A to by mohl být šťastný konec (spokojeně šili až do smrti), kdyby i nás nedohnaly problémy vyvolané narušením mezinárodních dodavatelských řetězců. Naše milovaná, měkká a heboučká biobavlna najednou nebyla k mání. Trvalo dlouhého půl roku shánění a přebírání desítek vzorků, než se nám znovu podařilo naskladnit tenhle úžasný povrchový materiál v nejvyšší dostupné kvalitě. Mj. jsme při tom navázali spolupráci s nejlepšími tkalcovnami biolůžkovin v Německu i Rakousku, což nám do budoucna umožní vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům v rámci výroby na míru. Nová látka je nakonec stejná jako ta původní, ale má vylepšenou povrchovou úpravu a hustotu, je krásně splývavá a hebká na dotek. Konec dobrý, všechno dobré ????
 
Děkujeme vám všem, kdo jste nám v uplynulých měsících volali a psali ohledně dostupnosti Besky Premium — byly vás desítky a my jsme udělali vše, abychom vaše nároky a trpělivost nezklamali. Díky ❤️