Email od naší milé zákaznice

📌 Tento email od naší milé zákaznice teď máme připíchnutý v kuchyňce naší beskydské manufaktury na vlněné přikrývky a polštáře 🐑 Paní Zunová nám poslala tuhle krásnou zprávu poté, co si v našem eshopu objednala svou druhou vlněnou přikrývku Besky Grunt. Uctivě jí děkujeme, že nám všem rozzářila úsměvy na tvářích, a s jejím laskavým svolením bychom se dopisem moc rády pochlubily i vám:

Email paní Zunová

💌 Krásný dobrý den do Besky(d),

objednané zboží se rychlostí blesku dostalo až ke mě. Snad ani neumím slovy vyjádřit, jak příjemný pocit jsem cítila při jeho vybalování!

Pěkná originální krabice s Vaším známým sloganem, překrásně čistě a úhledně zabalená přikrývka ve dvou přírodních pytlích. Žádné igelity apod. Vše čistě přírodní! Takové hezky voňavé… No prostě dokonalé! Nejenom, že zboží od Vás je vždy perfektní a zaručeně kvalitní, ale i jeho zabalení máte prostě dokonale vyladěné! Mám na jazyku jen samá slova chvály a obdivu! A ta originální miniaturní lahvička pracího gelu, no tak ta mě prostě dostala! Mnohokrát za ni děkuji, teď už vím, jak prací gel na vlnu vypadá a budu jej moci také vyzkoušet.

Vybalování přikrývky jsem si tentokrát užila. Poprvé tu extra teplou přikrývku vybalovala moje dcerka a ke mě se dostal až finální produkt. Teď jsem měla tu možnost dobrat se krok za krokem až na dno krabice! Je vidět, jak si na veškeré Vaší práci dáváte záležet. Z té krabice to na mě úplně dýchá!

A konečně nesmím zapomenout na Vaše velmi pěkné propagační materiály, které je radost prohlížet a pročítat! SCHOVALA JSEM SI JE, abych do nich mohla kdykoliv nahlédnout. Jsou poučné.

Přikrývku jsem si po vybalení chtěla hned povléknout, abych ji odzkoušela. Musím říci, že se mi vůbec nechtělo extra teplou přikrývku měnit, zatím není žádné teplo a je mi pod ní tak dobře… TAK POČKÁM JEŠTĚ TÝDEN, to už konečně slibují teplo a pak tu změnu učiním. A hned Vám také napíšu, jak se mi pod ní spalo!

Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a ať se Vám vše daří!
S pozdravem,
M. Zunová
Vaše spokojená zákaznice
(konec citace)

Na světě je hezky, když vás hýčká Besky ❤