Forbes Women’s Summit

Co si budeme povídat. Čas od času nastane náročnější období, kdy se mi v naší manufaktuře Besky nakupí hromada povinností, objeví se všelijaké provozní zádrhely a do toho nám třeba onemocní děti. V takových chvílích mi vždy moc pomáhá, když se můžu povzbudit a namotivovat příběhy úspěšných žen v mém okolí — podnikatelek, které si plní své cíle ruku v ruce s několika malými ratolestmi. Nacházím u nich inspiraci, jak vše zvládnout a hlavně nastavit tak, abych podobné situace sama ustála snáz.
 
Když jsem dostala pozvání zúčastnit se Forbes Women’s Summitu v Praze, tušila jsem, že to bude den napěchovaný příběhy, pohledy a zkušenostmi právě takových žen. A nemýlila jsem se. Už je to sice měsíc, ale z této panelové diskuze, do které se zapojily podnikatelka a investorka Dana Bérová, Jana Bínová ze Světa Bedýnek, zakladatelka Czech Courses Marie Knapp a spolumajitelka Papelote Kateřina Šachová, jsem naspídovaná dodnes ????
 
Forbes Women’s Summit
 
Srdečně děkuji všem dámám i redakci Forbes Česko za takovou úžasnou podporu žen v byznysu. Z Besky(d) mává, Zuzana Bílková ????