Hana Zárubová + Besky = Krásná práce

Tenhle projekt jsme si snad vysnily ???? Výstava Krásná práce představuje kolekci, která vznikla v kooperaci špičkových českých řemeslníků s renomovanými českými designéry a my máme tu obrovskou čest být její součástí ????
 
Propojením úžasné designérky Hana Zárubová, která hned dvakrát získala ocenění oděvní designér roku Czech Grand Design, s naší manufakturou na vlněné lůžkoviny vznikl kabát pro chvíle doma. Hanka k nám přivezla jeden ze svých ikonických střihů kabátů a módní návrh propojila s principy prošívání našich vlněných přikrývek. Její střihová preciznost si náramně ladila s řemeslnou obratností našich švadlenek. Byla to krásná společná práce, ba co víc, byl to hotový tvůrčí koncert! ???? A dnes už je jasné, že jsme si s Hankou nenotovaly naposled ????
Naše společné dílo — kabát pro indoor život, který má hned několik variant nošení a použití, si můžete do 26.11. prohlédnout v pražské Galerii 1 kousek od Václavského náměstí a poté bude prezentovat tradici českého řemesla v galeriích po celém světě.
 
Moc děkujeme Kláře Hegerové za založení projektu, který posouvá hranice řemesel a lidového umění směrem k současnému designu. Hledat pro tradici místo v moderním světě nás nesmírně baví a naplňuje ❤