Momentka z natáčení miniseriálu Jde to!

Momentka z natáčení rozhovoru s Markétou Ubíkovou v rámci miniseriálu Jde to!

Povídaly jsme si o flexibilitě práce v naší manufaktuře na vlněné lůžkoviny, o našem holčičím týmu a také o tom, jak ladíme směny tak, aby to vyhovovalo nejen zaměstnancům, ale zároveň byli všichni zákazníci naší prodejny i eshopu maximálně spokojení 🙌 Rozhovor vznikl díky projektu Ženám s odvahou a půjde ven už tuto středu!

Minisérie Jde to!

Ačkoli obě s Markétou pocházíme z Moravy, pro natáčení rozhovoru jsme se sešly v Praze. Bylo to dostupnější pro ostatní účastnice minisérie, a tak jsem netrhala partu a vydala se na výlet do metropole 🙂 A dobře jsem udělala!

Večer před rozhovorem jsme si s Markétou zašly na večeři. Po náročnějším období jsem se cítila bez elánu, ale tohle naše setkání mě neskutečně nakoplo a vlilo energii do žil 🚀 Markéta mě úplně nakazila svým elánem. Obdivuji, jak úspěšně se jí daří skloubit celou řadu projektů. A že jeden je prospěšnější než druhý:

👍 Nabízí individuální konzultace a školení pokročilých digitálních dovedností pro ženy pod názvem Smart žena.

👍 Přes projekt MeetCloud pomáhá klientům, malým, středním firmám i neziskovkám z celé ČR a Slovenska s digitalizací a přechodem do cloudu.

👍 S Rovnovážka, z. s. rozjíždí různé projekty podporující ženy, podnikavost a digitalizaci. Díky této spolupráci vznikl i náš rozhovor, jehož cílem je ukázat, že flexibilita práce je nejen možná, ale navíc i prospěšná, jak společnosti jako celku, tak jednotlivým zaměstnavatelům.

👍 Věnuje se rozvoji podnikavosti ve Frýdku-Místku, kde pořádá workshopy, rozvíjí coworking v Knihovna FM, podporuje komunitu Volnonožci F≈M a nově spouští projekt pro začínající podnikatele Startovárna ve Frýdku-Místku.

A k tomu všemu ještě zvládá jít příležitostem naproti. Podělila se, že plánuje delší pracovně-studijní cestu do USA 👌

Markét děkuji za milé setkání a těším se na report z cest i všechny tvoje další nápady💡 Držím ti palce a moc ti fandím! Zuzka Bílková