Natáčení pořadu Na houpačce

V pondělí jsme si s Agi udělaly takový netradiční holčičí výlet ????

Nejdříve jsme se zastavily pozdravit holky do naší manufaktury na vlněné lůžkoviny a nabalily si tam hromadu přikrývek a polštářů. S napěchovaným kufrem auta jsme pak vyrazily směr Větrný mlýn Zbyslavice na natáčení pořadu Na houpačce se skvělou Evou Čejkovou. A protože se nám nečekaně podařilo vyjet s dostatečným předstihem, vybraly jsme si v navigaci pomalejší cestu mimo dálnice, abychom se mohly kochat přírodou a filozofovat, jak asi vzniklo slovo kotěhůlky ????

Na mlýně už to pak odsýpalo mnohem svižněji. Přivítat se, nalíčit, nachystat naše vlněné výrobky na ukázku .. Žádné dlouhé průtahy, aby se kamery stihly rozjet v naplánovaném čase.

Na houpačce

Nejprve se točil rozhovor o mém vlněném podnikání. Zatímco jsme si s Evou povídaly, Agi se pohodlně usadila za kameramanem a celou dobu se na mně povzbudivě usmívala. V zápětí jsem jí podporu ráda oplatila. V další části pořadu totiž Agátka spolu s jinými holčičkami tvořila dekorace z papíru, které vymyslela Dita Váňová, autorka knihy Papírové dekorace pro každou příležitost.

Děkujeme Evě, celému štábu i milým majitelům nádherně zrekonstruovaného mlýna za bezva den ???? Agátka a Zuzka z Besky