Oběd s předsedkyní Poslanecké sněmovny

Momentka z nedávného oběda s předsedkyní Poslanecké sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou, na který jsem dostala pozvání spolu s dalšími aktivními ženami v oblasti podnikání či neziskového sektoru. Hlavním tématem byla společná diskuze o tom, jak se nám daří realizovat naše projekty či s jakými překážkami se v Moravskoslezském kraji potýkáme.

Oběd s předsedkyní Poslanecké sněmovny
 
S paní předsedkyní jsem měla příležitost seznámit se už před lety. Tehdy navštívila naši manufakturu a se zájmem si prošla celý postup výroby vlněných přikrývek od výkupu ovčí vlny až po expedici. S ohlédnutím na všechny události, které se od té doby staly, si dnes víc než kdy dřív vážím, že můžu své podnikání rozvíjet v demokratické zemi, ve které se respektují lidská práva a svobody. V kontextu těchto stěžejních hodnot se s každými jinými nedostatky hned pracuje lépe.
 
A na pár zajímavých témat jsme během společného networkingu určitě narazily. Podnětná byla diskuze o podpoře flexibility práce, kterou otevřela digitální koučka Markéta Ubíkova. Bavily jsme se o přínosu dohod o provedení práce. A velmi zajímavé také bylo dozvědět se více detailů od Pavly Klečkové o jejím projektu Iglou, který pomáhá přežít lidem bez domova v mrazivých nocích.
 
Děkuji za pozvání, ráda jsem se zapojila 🙂