Objednávka prémiových lůžkovin za 100 tisíc

Takhle vypadá vychystaná objednávka prémiových vlněných lůžkovin z naší manufaktury za 102.000 Kč — resp. 87 tisíc po započtení objemové slevy 15 % na rodinné objednávky:

2 prodloužené lehké vlněné přikrývky Besky Premium
2 velké vlněné polštáře Besky Premium
2 sady luxusního povlečení Besky Premium ze 100% biobavlny
1 velký zdravotní vlněný polštář Besky Premium
1 malý vlněný polštář Besky Premium
3 pohankové polštáře
+ další povlečení, prací prostředky a kniha Rytmus roku od Hanky Zemanové

To ale není zdaleka vše!

Výroba našich vlněných lůžkovin Besky Premium je jedna velká ceremonie:

Začíná výběrem těch nejlepších dostupných materiálů. Vybíráme nejkvalitnější vlnu od místních oveček, splývavou a hebkou bavlněnou látku v bio kvalitě, společně s prvotřídními nitěmi, lemovkami či tkanými etiketami. Tohle všechno pak s neuvěřitelnou obratností naše zkušené švadlenky promění na přikrývky a polštáře, jemné jako jarní vánek.

Jakmile jsou lůžkoviny hotové, prochází hned trojí kontrolou!

Každý jeden produkt si nejprve na dílně zkontrolují samy švadlenky a poté ho ještě jednou pečlivě prohlíží kolegyně z expedice. Výplň, barva, stehy, vše musí být dokonalé, nic není ponecháno náhodě. Zkontrolovaný výrobek se pak v ochranném bavlněném vaku pěkně uloží do skladu.

Jakmile pak v našem eshopu přistane takováto objednávka plná prémiových lůžkovin, nastává významná chvíle — ještě jedna kontrola do třetice a finální péče.

Všechny produkty si před sebe obřadně vyskládáme na stůl a snažíme se je před odesláním vyšperkovat. Přejeme si, aby zákazník, který otevře svůj balíček, nenašel jen vytouženou vlněnou přikrývku nebo polštář, ale zároveň pocítil celou historii, tradici a řemeslnou zručnost, která stojí za vznikem našich 100% přírodních řemeslných lůžkovin.

Na světě je hezky, když vás hřeje Besky ❤️

100k800