Předešité dětské vlněné přikrývky

U nás v Besky jsme všechny mámy a některé už dokonce i babičky ???? A tak jedním z našich nejčastějších a nejoblíbenějších témat, o kterém si při práci povídáme, jsou naše děti. Vzájemně se inspirujeme, co čteme svým ratolestem před spaním, jaké jsou jejich večerní rituály a nebo se často zasmějeme nad tím, v jakých neobvyklých polohách jsou schopné spokojeně spát.
 
A to je ten důvod, proč nás nejvíc baví šít a vylepšovat vlněné výrobky právě pro děti. Tohle jsou třeba předchystané dětské vlněné přikrývky Besky Grunt do objednávek z našeho eshopu ???? Nedávno jsme upravovali váhu jejich vlněné výplně tak, aby byly co nejpohodlnější — lehké, vzdušné a zároveň pod nimi nebyla zima ani příliš teplo. Není totiž nic krásnějšího, než pozorovat ty naše dětičky, jak spí ve vlně z beskydských oveček klidně jako beránci ????
 

Dětské vlněné přikrývky