Příběh Besky na 11. setkání Hrdinů podnikání

V lednu jsem měla to potěšení přijít povyprávět příběh naší manufaktury na vlněné lůžkoviny na 11. setkání Hrdinů podnikání s názvem Když je lidství srdcem podnikání 💚

Hrdinové podnikání jsou dílem studentů Soukromé střední školy podnikatelské v Opavě. Několikrát do roka organizují setkání, kde zvou tři podnikatele, aby sdíleli své zkušenosti a svou cestu v podnikání.

Atmosféra v opavském Klubu Art byla neobyčejně příjemná a komorní. U moderátorského stolečku Ondřeje Ječmenka, který je zároveň absolventem této podnikatelské školy, jsem se vystřídala s talentovanou fotografkou a zpěvačkou Lucií Deutsch a Emmanuelem Chilaudem, výrobním ředitelem společnosti Mondelēz International. Emmanuel také společně s Pavlou Klečkovou založili úctyhodný charitativní projekt Iglou, kterým pomáhají lidem bez domova přečkat zimní mrazy.

Chtěla bych moc poděkovat řediteli školy Lukáši Zemkovi a jeho studentům za pozvání. Nesmírně mě těší, že naší manufakturu Besky vnímají jako firmu, kde ke své práci přistupujeme s láskou a srdcem.

Děkuji a přeji, aby další setkání byla pro všechny zúčastněné stejně tak zajímavá a motivující, jako bylo to lednové pro mě.

Z Besky(d) mává, Zuzana Bílková

Lucie-Bílková---1_resize