Testování nové podložky Besky Premium

Bouřlivé porady, intenzivní noční testování, křížový výslech dodavatelů ????️ Tak takhle nějak by se dala vystihnout atmosféra u nás v Besky předtím, než s velkou slávou přidáme nějaký nový produkt mezi naše osvědčené vlněné lůžkoviny v eshopu ????
 
Jinak tomu nebude ani u této nové — prozatím rozpracované prémiové podložky. Výběrovou ovčí vlnu, vyčesanou a umykanou do andělsky čistého rouna, jsme všili do jemňoučké povrchové látky z BIObavlněného flanelu nejvyšší kvality. Ještě ji zbývá pečlivě olemovat po obvodu a šup s ní do postele někomu z našeho týmu!
 
prémiová podložka
 
Než však vypustíme do světa finální výrobek, ušijeme takových podložek v různých obměnách ještě celou řadu. Všechny si je pak rozebereme domů a hurá na intenzivní noční home office ????????????
 
Po čase se v naší dílně s těmito vlněnými podložkami zase sejdeme a dále dumáme, které řešení se ukázalo jako nejúčelnější a nejpohodlnější. A tak třeba ještě i několikrát dokolečka dokola, dokud nemáme jistotu, že se nám podařilo vyvinout po všech stránkách perfektní produkt ❤️