Workshop Úspěšná žena

„Držím ti palce, ale obstát před konkurencí přikrývek z dutých vláken z Číny bude nemožné.” Tak tuto sudbu jsem si vyslechla od bývalého šéfa, když jsem před deseti lety odcházela z práce s odhodláním pokusit se oživit zašlou slávu přikrývek s náplní z ovčí vlny ????‍♀️

Jsem šťastná, že dnes můžu napsat, že se jeho slova nenaplnila. Že lidé nyní víc než kdy jindy oceňují lokální výrobce, ekologické podnikání, které udržuje smysluplné tradice a podporuje a reprezentuje svůj region. A že po všech těch letech úsilí shledávají příběh naší manufaktury Besky natolik zajímavý, aby ho sdíleli dál.

A proto mi bylo velkou ctí, když se mi začátkem roku ozvala projektová koordinátorka Iveta Kišová z neziskové organizace Rovnovážka, z.s., která se dlouhodobě snaží pomáhat znevýhodněným lidem na trhu práce, s pozváním abych povyprávěla svůj příběh účastnicím rozvojového projektu Úspěšná žena.

Workshop proběhl před nedávnem ve vymazlených prostorách obchůdku s ručně šitými kabelkami Tašenka v Ostravě Vítkovicích a vyplynulo z něj moc příjemné povídání a předávání zkušeností v ženském kruhu. Ještě jednou moc děkuji za pozvání a všem zúčastněným ženám přeji, aby se ty jejich příběhy vezly vždy na vlnách úspěchu ????

Z Besky mává Zuzana Bílková ????

workshop Úspěšná žena