Besky na setkání s krizovým manažerem Václavem Novákem

„Má-li rovnice řešení, dá se vyřešit!“ — Tuhle myšlenku bych vypíchla jako leitmotiv dubnového setkání Projektového klubu v Ostravě se známým krizovým manažerem Václavem Novákem.

Setkání pořádal projektový manažer Mirek Vlach a jeho akce jednoznačně patří k těm nejprecizněji zorganizovaným. V naší manufaktuře na vlněné lůžkoviny s Mirkem spolupracujeme už dlouho. Moc mi pomohl třeba se změnou technologie prošívání našich vlněných přikrývek a polštářů. A proto když se mi naskytla příležitost zúčastnit se společně s dalšími lídry firem z Moravskoslezského kraje tohoto setkání, nadšeně jsem ji využila.

Radost byla o to větší, že hlavním hostem byl Václav Novák — krizový manažer, který se zasloužil o záchranu největších českých firem jako Vítkovice nebo ČSA. Sypat z rukávu podnikatelská moudra a zkušenosti jsem už pana Nováka slyšela na loňském setkání Patriotů MSK, takže jsem tušila, že mě čeká nesmírně zajímavá akce. A taky že jo.

Jako poděkování jsme s Mirkem panu Novákovi předali dárek se setem prémiových vlněných lůžkovin z naší manufaktury Besky. Moc mě potěšilo, když mi pan Novák řekl, že má k ovčí vlně velmi blízko, a dokonce přijal pozvání na návštěvu naší manufaktury.

Mirku, ještě jednou moc děkuji za skvěle strávený čas! A já si jdu dosazovat proměnné do našich Besky formulí. Nicméně jednu už mám doživotně vyřešenou:

Zuzka + Vlna = VŠL ❤️

Z Besky(d) vás zdraví, Zuzana Bílková

 

klub-800