Natáčení do pořadu Řemeslo nenahradíš

Tak na tohle natáčení budeme v naší beskydské manufaktuře na vlněné přikrývky a polštáře ještě hooodně dlouho vzpomínat ????
 
Asi před měsícem mi zazvonil telefon a v něm se představila produkční Markéta z LittleBIG Studio s tím, že by k nám rádi přijeli natočit pořad Řemeslo nenahradíš pro televizi Prima. Hned, když jsem položila telefon, jsem sedla k počítači a jedním dechem zkoukla několik odvysílaných dílů. Už u prvního mi ale bylo jasné, že taková nabídka se neodmítá. Moci se zařadit mezi tak inspirativní řemeslníky pro nás bude velká čest ????
 
Nat%C3%A1%C4%8Den%C3%AD%20%C5%98emeslo%20nenahrad%C3%AD%C5%A1
 
???? První natáčecí den nastal toto pondělí. Když se před dveřmi objevil celý štáb se svojí technikou, naše běžně rušná výroba na okamžik ztichla tak, že by šlo slyšet spadnout špendlík na zem. Počáteční nervozita se však nad očekávání rychle přehoupla do pohodové, přátelské atmosféry. A to díky Romanu Drnovci (produkce & režie), Tomáši Odložilovi (kamera) a Tomáši Bauerovi (zvuk), kteří byli bez nadsázky naprosto skvělí. Ohromili nás svou profesionalitou a upřímným zájmem co nejvěrněji zdokumentovat každičký detail výroby našich vlněných lůžkovin.
 
???? Na druhý natáčecí den jsme se už pak všichni vyloženě těšili a já dokonce omluvila i naši malou Agi ze školky a vzala ji do práce s sebou, aby si už konečně dokázala představit, jakže se ti lidi dostanou do té televize. A povedlo se! ???? Zážitek z natáčení pak doma ještě dlouho do noci ventilovala pokřiky: „Kamera! Klapka! Příšera!”
 
Kluci, ještě jednou moc děkujeme za úžasnou zkušenost a kdykoliv budete mít cestu kolem, stavte se za námi na krabí hambáč ????
 
Z Besky(d) mává, Zuzka Bílková ????