První tištěná brožurka naší manufaktury

Tak tady je ???? První brožurka naší manufaktury na vlněné lůžkoviny v tištěné podobě ❤️
 
Brožurka
 
Nechtěli jsme žádný fádní reklamní leták nebo katalog, který obratem skončí v koši. Přáli jsme si mít něco trvalejšího, co by svým obsahem i vzhledem lidem co nejvěrněji přiblížilo naši každodenní motivaci a chuť rozvíjet tradiční vlněné řemeslo v moderním světě.
 
Barbora Baronová, úžasná literární dokumentaristka, nakladatelka a copywriterka, společně se skvělým fotografem Petrem Hrubešem však dokázali tento náš původní záměr ještě povýšit. Vytvořili pro nás malou uměleckou literárně-fotografickou dokumentární knížku ???? Velké díky taky patří podnikatelskému poradci a provozovateli portálu Na volné noze Robertu Vlachovi, který nás s Bárou propojil a pomohl s koncepcí celé knížky.
 
Od nápadu k prvnímu výtisku uběhl celý jeden rok. Rok, během kterého jsme se v naší manufaktuře nesli na vlně netradičních zážitků. Rozhovory, reflektory, líčení, focení, vlna sem, vlna tam, vlna všude kam se podívám ????
 
Výsledkem je 32stránkové počtení o tom, proč stojí tradice v srdci všeho oč se v Besky snažíme. Že udržitelnost, vztah k přírodě a krajině jsou hodnoty, kterých si považujeme nejvíce. Najdete tam taky o čem si naše švadlenky povídají se stroji a nebo třeba jak hospodaří chovatelé, kteří k nám ovčí vlnu vozí. A nechybí ani pohádka na dobrou noc!
 
V Tiskárně Helbich nám na krásný ekologický papír natiskli rovných 5.000 výtisků, ty ovšem rychle mizí. Knížku teď s radostí přikládáme ke každé objednávce z našeho eshopu www.CeskePrikryvky.cz ???? a přejeme si, aby z ní dýchalo stejné teplo a pozitivní energie jako z našich vlněných přikrývek ????